| AlLyNuShA1 a întrebat:

Ma scuzati ca pun o asemenea intrebare,dar trebuie.Un baiat zice ca ma iubeste,dar i-am zis ca un alt baiat se da la mine si a zis ca nu e treaba lui, cand e pe mess pe mobil si e cu prietenii nu poate vorbii cu mine....sincer nu stiu daca chiar ma iubeste, poate unele fete sau baieti au trecut prin situatia mea si imi poate spune daca ma iubeste sau nu. funda

Răspuns Câştigător
| Peachy a răspuns:

Daca chiar te iubeste ar trebui sa il intereseze ce faci si cu cine si ar trebui sa isi mai lase "treburile" de o parte si sa iti faca timp sa vorbeasca cu tine mai mult sa te descopere, sa te cunoasca, trebuie sa vorbiti si cand sunteti cu prietenii si atunci cand sunteti singuri ori este imatur ori ii place sa joace la mai multe capete.

| AlLyNuShA1 explică (pentru Peachy):

Nu stiu ce sa cred.

2 răspunsuri:
| Peachy a răspuns:

Nu iti mai bate capul, lasa timpul sa treaca cu siguranta sunt multi baieti care asteapta sa le dai "putina" atentie stiu cum e sa iti doresti o anumita persoana si sa nu mai conteze daca este indiferent sau nu dar tu nu fa greseala asta nu acepta nici-un compromis daca intr-adevar te place poatee vorbii cu tine si de fata cu prietenii, ai grija ce faci te-am puupat:*