| unacutupeu a întrebat:

Vreau sa pun o intrebare pe care. cred ca majoritatea fetelor ar dori sa o afle. va rogmult sa raspundeti detaliat foarte bine argumentat big grin
dau funda.intrebarea: Cum ii pui capac unui baiat?(stiti la ce ma refer)
ast raspuns va rog mult si nu raspunsuri la bajocura

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Intrebarea e cum ii pui capac, nu capat laughing)

Nu prea poti, decat daca nu isi pune singur capac. A da, poti sa ai genul ala de relatie durabila si blabla, dar daca persoana nu deschide usa, nu ai cum sa intrii. In rest, exista seductie, exista sa vezi ce-si doreste si aia sa-i dai sau sa-i iei -un intreg arsenal de trucuri. Dar in final o sa realizezi ca ai pierdut timp si ca relatia e falsa. happy Mai bine lasi lucrurile sa se petreaca natural, cu putin ajutor pe ici pe colo bineinteles. Nimic drastic, fara pus de capace laughing.

4 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Bun in primul rand am trecut prin multe despartiri at cand te desparti de un baiat trebuie sa stii exact motivul ca daca te intreaba sa stii ce sa ii spui.in al doilea rand ai grija sa nu il superi prea tare si sa ramaneti prieteni.
eu tot timpul cand m-am despartit de iubitii mei le-am spus asa:''ca a fost frums cat a durat dra vreau sa ne despartin, dar te rog sa nu te superi pentru ca asta e decizia mea si daca vrei poti sa lupti in continuare t mine daca nu esti liber sa faci ce vrei dar pe mine nu ma mai interesezi si as vrea daca se poate sa ramanem prieteni''
sau prin mesaje acum uh alegi dar in orice el i-ai spune spune-i-o delicat ca sa nu il ranesti.

| catalin94 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui in fata. daca el inca te place spune-i intr-un fel in care sa nu-l ranesti

| weeds a răspuns:

Capac pe care cap(capat)?

| Stefy_6923 a răspuns:

Iei un un capac de la o stilca mare si dupa il pui in caplaughing glumesc...Ai spui ca s-a terminat si gata pui punct pe punct