| oana_4978 a întrebat:

Vreau sa revin la intrebarile puse de mine mai inainte si dati-mi o solutie la ceea ce o sa va intreb din nou aseara am vorbit cu fostul cam 2 ore si ceva la telefon ne-am adus aminte despre noi, de cat de fericiti eram impreuna si cate faceam impreuna mi-a jurat ca ma iubeste si mi-a recunoscut ca a facut cea mai mare greseala despartindu-se de mine si m-a rugat sa ne impacam nu pot sa zic ca si eu tin la el si il iubesc dupa discutia de aseara nu stiu ce sa fac mi-a si plans in telefon am plans si eu cand ne aduceam aminte de trecut si mi-a jurat ca nu vrea sa renunte la mine sincer nu prea stiu ce sa fac imi jura ca ma iubeste din tot sufletu si eu il iubesc si mi-e greu fara el si el mi-a zis ca ii e greu fara mine si ca ii e dor de mine m-as impaca cu el dar nu pot acum ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

In primul arnd dc nu poti? ai prieten sau dc?
in al doilea rand daca il mai iubesti si el te mai iubeste at sunteti suflete pereche (impacate cu el)

| oana_4978 explică:

Nu am prieten dar nu stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai conteaza foarte mult si de ce v-ati despartit, cat de mult a gresit el in fata ta, dar daca crezi ca`l poti ierta, si poti trece peste, fara sa-i reprosezi ceea ce a facut, acorda-i cea de a doua sansa. Incearca, poate chiar merita.

Multa bafta si sa fii iubita, tare-tare-tare!:*

| Maria_1576 a răspuns:

Mai fato pai daca tea spus ca te iubeste, ba chiar tea jurat nu inteleg ce mai astepti.Eu in locul tau as pune mana pe telefon si las suna ca sa clarificam lucrurile, Parerea mea.Bafta

| loolaa1111 a răspuns:

Buna. nu e vb de intrebarea ta. deci, sun la *100# si ce oferta aleg? te rog ajuta-ma