| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu o scrisoare persoanei iubite. v-a ramane impresionata? ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Daca sti ce sa ii scrii, desigur ca va ramane impresionata! In ziua de azi rar ne mai gandim sa trimitem scrisori, sau rar primim o scrisoare de la persoana iubita! Bafta oricum, si te poti uita pe net la modele de scrisori cam ce sa ii scrii sau iti pui putin mintea la contributie si ii scrii ceea ce simti, din suflet! Bafta :*

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Da! Eu mereu scriu versuri frumoase, cluăm carneţele şi scriem ceva amintiri sau joculeţul pe coala A4 cu versurile...şi mereu mă fac remarcată prin asta.Deci,dacă vrei să aşterni pe un colţişor de hârtie ceea ce simţi pentru persoana iubită, nu ezita şi nu te ascunde! O seară frumoasă!