| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii scriu o scrisoarei iubitei. v-a ramane impresionata? ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cred ca da. Depinde de ce vrei vsa scrii in scrisoare, insa eu cred ca o vei da pe spate.

| skiziiskiz a răspuns:

Da,daca ea te iubeste.

| SabsAbina a răspuns:

E o idee geniala, cel putin eu as fi ramas placut surprinsa daca cineva mi-ar fi scris o scrisoare de dragoste. e dragut si romantic, e un mod de a-ti descrie dragostea ce i-o porti. e mult mai special si mai romantic sa-i scrii o scrisoare decat sa ii trmiti un sms sau sa-i zici asta la telefon. eu as aprecia gestul si probabil ca si ar face la fel. Bafta! happy