| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu ce ar trebui sa mananc sau ce sa fac sa creasca penisul meu mai rapid. Ce as putea face?

11 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Oare cabalinele ce mananca de au asa,, scule,,?

| teiuby0 a răspuns:

Mananca praz si mai incearca sa tragi de el

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Untură de bursuc.

| AnonimuszWss a răspuns:

Baga-ti un polonic in cur, si pune un popandau sa te morcoveasca in timp ce eustache si miuriel pregatesc o salata de Crocobaur din gaspacio.

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Frunze de nuc.rolling on the floor

| RaReSh17 a răspuns:

Trebuie sa bei suc de ceapa cu leustean rolling on the floor

| maooops a răspuns:

Daca vrei sa-ti creasca brusc otava ceva mai lent iti recomand morcovi verzi

| SiNeddHahaha a răspuns:

Trage de el

| theansweris a răspuns:

Pai de facut... in primul rand ar trebui sa il lasi in pace. Lasa-l sa stea linistit, nu mai tot trage de el! Vitamina E ajuta la o mai buna vascularizare. O sa ti se umple de mai mult sange venele si asta determina sa isi mareasca volumul! Vezi nu exagera cu pastilele. Una, doua pe zi de 100mg ii ok!

| Kuci_cristina_1991 a răspuns:

Castraveti laughing