| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se face un email dar fara sami puneti intrebari

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Daca vrei sa iti faci cont de email pe yahoo de exemplu, uite aici un video care iti arata pas cu pas..nu ai cum sa gresesti
http://www.youtube.com/watch?v=U_3TBB9hbYY&feature=related
scurt si la obiect, si fara nici o intrebare :D

9 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Vrei sa iti faci cont de unde sa trimiti mailuri? Intri pe mail.yahoo.com, dai la new user sau ceva de genul si completezi toate casutele. e simplu.

| Paula a răspuns:

Poi email ii ca un mesaj,hee hee poti trimite mesaje de dragoste, de ura etc si poti sa trimiti si poze si diverse documente... dar pentru un email trebuie sa ai ceva cont de ex " yahoo", "hot mail" etc oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa stiu cum se face un email

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nam e-mail imi faci tu
te rog imi trebuie la hi5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa stiu cum se face un email dar fara sa-mi puneti intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aş dori sa-mi fac un email.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un e-mail