| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca ma place un baiat. Eu sunt in clasa a 7a si e coleg de cls cu mine, intra 6 a era foarte apropiat de mine dar acum este cateodata distant cateodata imi mai ia telefonul imi mai face complimente imi zambeste in ore si chestii. Mai am o problema doua colege niciodata nu il lasa in pace si nu am timp sa vb cu el. Cum sa procedez?

1 răspuns:
| BlackHorse a răspuns:

Cere-i ajutorul ( un caiet, ceva la calculator etc.), iar dupa ce te ajuta ii dai un pupic pe obraz si vezi cum reactioneaza. Atunci vei vedea ce ar putea fi intre voi. S-ar putea sa te pupe inapoi, nu am idee. Sper ca totul sa iasa bine. Bafta!