| maryalexandra a întrebat:

Vreau sa stiu daca sint insarcinata pentru ca trebuia sa imi vina ciclu pe data de 25 si numi a venit, Luna trecuta mi a venit pe data de 27, am o relatie stabila si nu ma protejez pentru ca ne dorim un copil. Asi vrea daca se poate sa primesc un raspuns pe www.mary_alexandra_27@yahoo.com multumesc

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fa un test de sarcina la 21 de zile de la contactul sexual neprotejat. Incearca sa iti calculezi perioada fertila si faceti sex in perioada aia... Poate poate veti face si un copil. Mult succes si sanatate!

| xibalba a răspuns:

Nu stiu cum poti crede ca un site este echivalentul unui test de sarcina. Am totusi o intrebare: daca cineva de aici iti va spune: "da, esti insarcinata" sau "nu, nu esti"... tu vei crede acea persoana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un ginecolog, mai ales ca iti doresti un copil.iti v-a da toate explicatiile necesare. oricum trebuie sa fii inregistrata la un ginecolog, insarcinata fiind sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna cale e sa ti cumperi un test de sarcina si l faci acasa