| CatalinaAndree92 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca este rusine sa ai par pubian in timpul actului sexual daca esti fata. Catalina

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Catalina.
Depinde de fiecare. Unii nu au nicio treaba cu asta, dar, in schimb, altii pun accent pe aspectul asta.
Daca ai o rel.serioasa discuta cu partenerul tau si astfel poti afla daca il deranjeaza sau nu.
Bafta.

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Buna Catalina. Avand in vedere ca nu mai suntem in anii '80, este extrem de rusinos sa iti tii flocii la p***a, fie ca te ***, fie ca nu, si fie ca esti fata, fie ca esti baiat. Asa ca, ia-ti un big de la chioscul de la colt si defrisaza-ti padurea. Poti sa incerci si cu ceara.

| Stileblue a răspuns (pentru madyddd):

Ce limbaj ai...

| madyddd a răspuns (pentru Stileblue):

Am zis ceva vulgar? Am vorbit chiar frumos! Vrei sa vezi cum vorbesc eu vulgar? ...nu-si are rostu' smiorcaiala ta

| mdany a răspuns:

Pai..nu prea e rusine. daca cuplul se iubeste acest aspect nu prea e luat in considerare.Iar fara..eu stiu..nu simti parul.laughing..cam in principiu asta e.Mai vezi ce spun si ceilalti.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Depinde...
Daca te "uzi" repede si nu ai nevoie de oral nu e nevoie.
Dar arata mult mai bine fara par pubian.
Sau depinde si cantitatea e scarbos sa vezi mult asa putintel arata bine dar in abundenta strica peisaju.

| V3lCr0 a răspuns:

Mie imi place mai puffy happy Si e ceva normal happy

| Pitzipoanca a răspuns:

Fiecare baiat are alta preferinta. Asa ca, mai bine da-l jos dar fa-ti rost de o peruca lunga, neagra si creata.winking

| irrumator30 a răspuns:

Fiecare persoana cum prefera. Daca iti place cum se simte la atingere cu par, atunci pastreaza-l parul pubian. E mult mai igienic fara. Ramane la latitudinea ta. Chiar si daca mentii parul pubian, ar fi bine sa il mentii curat sa previi paduchii lati. Multa bafta

| ramonika125 a răspuns:

Nu este o rusine, fiecare fata isi pune intrebarea aceasta deoarece se simte stanjenita de partener, daca el te iubeste si nu reprezinti doar un lucru pe care il foloseste si pleaca, fi sigura ca nu o sa ii pese de absolut nimic in afara de iubirea ta.in nici un caz nu o sa fie vorba despre puful tau:*:*:*:*pup

| n1cknam3 a răspuns:

(nico talking ) mai atata timp cat tii o igiena stricta si il tunzi in lungime frecvent, si iti razi macar linia bickinilor e totu normal, sunt oameni care prefera parul pubian sunt fete are prefera sa se epileze partial sunt unele care prefera sa lase totusi un smok de par si altele care se epileaza total, fiecare cum doreste curat sa fie intelegi, cand ai flocul cat casa, se prind scame, mizerie, raman protiuni care nu le poti spala bine, cand esti epilata e mult mai usor, pe langa asta... personal nu stiu cum rezisti sa stai cu flocu, adica dupa ce creste cam 5mm deja e deranjant, inteapa, zgarie, irita, te doare pielea din cauza lui, ai mancarimi... etc.

| Liza1 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa-l dai jos.partenerului poate nici nu-i va placea, dar nu-ti va spune sa nu te supere.si sint de acord cu n1cknam3 caci e mai igienic fara