| andreea_4564 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu o chestie. e normal ca gaura unui vagin nedeflorat (la o virgina) sa fie cam cat capul unui betisor cu vata pentru urechi? e prea mic? cat de mare ar trebui sa fie in mod normal?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o limita de normal. Poate fi un orificiu care sa permita trecerea unui deget sau doua orificii foarte mici. Important este sa aiba pe unde sa se exteriorizeze sangele menstrual.

2 răspunsuri:
| claus a răspuns:

Nu e prea mic. poate fi oricat de mic.

| lola a răspuns:

Depinde de la fata la fata.Cum nu [cred ca] exista 2 penisuri la fel asa este si la noi...totusi, e prea mic capul unui betisor de urechilaughing