| rainbowanonima a întrebat:

am 17 ani.am observat ca este ceva in neregula cu vaginul meu sau cel putin asa cred. la intare in vagin parca am ceva,o chestie care ma deranjeaza iar intre labii si pe ele parca am niste chestii micute micute. nu se vad dar se simt la atingere putin. oricum aspectul pare prefect normal. mi se pare ciudat ca parca nu am doar un orificiu la intrare in vagin,e o chestie,nu stiu. ar trebui sa mentionez ca sunt virgina, si ciclul il am regulat si ok tot timpul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Membrana himenală/himenul poate avea formă/aspect DIFERIT - vezi la linkul :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Toate cele bune.

| Jony123 a răspuns:

Pai in primul rand vb cu mama ta, sau daca nu du-te la un medic ginecolog si fa-ti pur si simplu un consult, daca e cv in neregula, sigur vei afla!winking

| ionutss a răspuns:

Cred ca problemele astea ar trebui sa le discuti cu mama ta...ea va sti cu siguranta sa ti explice. Nu trebuie sa ti fie rusine sunteti femei amandoua.