| Alexandra_Alle_1993_PK6z a întrebat:

Vreau sa tratati ca atare aceasta intrebare.
Am 20 de ani.Ma uit de la 17 ani la filme porno cu lesbiene si ma fac sa ma masturbez de 3ori pe saptamana.In viata de zi cu zi imi plac barbati,ba chiar urasc unele femei, dar seara am fantezii cu femei si imi doresc sa o sarut pe una si sa fac dragoste cu ea.Este o problemă? Trebuie mers la psiholog? Nh vreau sa va bateti joc

Răspuns Câştigător
| ZambetColorat98 a răspuns:

Este ceva normal. Si am avut acest gen de fantezii. In viata trebuie sa incerci absolut orice. happy

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și totuși țin să întăresc și eu opinia că nu e nimic anormal, dacă nu îți afectează viața de zi cu zi.
Și momentan ești doar curioasă asupra bisexualității - vei fi sigură dacă ești bi sau doar hetero cu fantezii lesbiene, după ce vei face măcar o încercare de relație și cu o fată.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi de urgenta la un medic psiholog, pentru ca ai probleme grave de sanatate.

| KosmosInFlame a răspuns (pentru Emilian65):

Tu esti aia care are nevoie de psiholog, chiar fara un diagnostic iti pot garanta ca ai un caz foarte des intalnit de "tampidoza"
Nu e nimic rau daca se uita la prno cu fete

| Anna121 a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la psiholog, este ceva normal. Esti bisexuala, nu e nimic ciudat.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Este o problema daca nu te filmezi si nu pui aici pe TPU link-ullaughing

| Adaline a răspuns:

Nu înțeleg de ce unele persoane te încurajează cu comentarii de genul " este absolut normal". Nu este deloc normal să fii în punctul în care te aflii tu acum. Și eu am avut fantezii acum câțiva ani cu fete folosind jucării sexuale, o perioadă scurtă, care a trecut 100%. Asemenea situații temporare sunt normale dar care oricum trebuie depășite și ținute sub control. Tot ce îți spun este pentru binele tău. Deja cred că este creată o dependență din moment ce vizionezi filme pormo timp de 3 ani. Și eu mă uitam zilnic la filme porno, până a început să mă afecteze ajungân să-mi tulbure viața acest obicei NESĂNĂTOS. În timp, cred că orientarea ta sexuală poate să se schimbe dacă continui așa. O viață fericită înseamnă obiceiuri sănătoase, alături de un bărbat pe care-l iubești, totodată care ți-e prieten, tovarăș de viață, ca și cum ați mai fi rămas voi 2 singurii supraviețuitori pe pământ.
Repet, este posibil să te afecteze asta în viitor sau poate să nu. Depinde cât de bine controlezi situația. În orice caz eu te sfătuiesc să nu mai vizionezi filme porno. Totul depinde de voința ta.

| KosmosInFlame a răspuns (pentru Adaline):

Nu e nimic rau daca ii plac fetele, si baietii pot fi niste tampiti, raspunsul tau nu poate garanta faptul ca poti avea o viata frumoasa doar alaturi de un"BAIAT"