| unaboona a întrebat:

Vreau sa trimit un mass cu cele mai faine urari de craciun si n-am idei c sa scriu in afara de banalele "craciun fericit si sarbatori fericite"... cele mai faine primesc funda

Răspuns Câştigător
| Cineva12345 a răspuns:

Un Crăciun şi paşnice
Un fericit şi prosper
Anul Nou la tine. Fie ca noi toţi
fi de şapte ori mai bine la acest
data viitoare an!

Poate miracolul de Crăciun umple inima ta cu caldura si dragoste.
Crăciunul este momentul de a da şi de partajare.
Este timpul de iubitor si iertator.
Crăciun fericit pentru toată lumea!

Fiecare găseşte Crăciun mă dor
Pentru Crăciunuri acum trecut
Şi M-am întors în copilărie
Ca amintiri timp astfel cum a fost.

Deşi sunteţi departe de noi acum, vom fi sărbători încă un Crăciun fericit, cu un gand de prezenţa ta. Eşti un fel de sora pentru noi. Îi mulţumim lui Dumnezeu pentru că într-adevăr tine. Binecuvântările Mai mult pentru tine. Ne e dor de tine sis.

Poate de Craciun fi umplute cu bucurie şi fericire. Cele mai bune urări pentru acum şi anul următor.

Sper ca de Crăciun dumneavoastră ar fi plăcută şi poate esenţa de Crăciun rămâne mereu cu tine. Aveţi grijă.

Sper ca te ajuta thinking

3 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Daca tot te-ai plictisit de celebrul "Craciun Fericit" scrie mai "Paşte Fericit" tuturor! poate e mai iesit din comun!

| PussicatDolls a răspuns:

"Craciunul...se apropie(au mai ramas cateva zile pana la inceperea noului anwinkingInsa nu uitati sa fiti mai buni si mai credinciosi.sa il intampinati pe mosu cu inima buna si sufletul curatbig grinbig grinSa va cere`ti iertare de la cei carora le-ati greshit, sa va impacati cu cei ce va`ti certat si anul nou sa va aduc numai si numai bucuri""

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Craciun Fericit tuturor! Sa fiti sanatosi, voiosi, voinici si nu in ultimul rand iubiti! Sarbatori fericite si anul nou sa va aduca tot ce va doriti!