| alexrot a întrebat:

Vreau sa-i trimit si eu lu profu de mate un sms cu urari de craciun. Daca stiti vreau ceva mai special cu cuvinte din matematica, chestii d.astea. Cine poate sa ma ajute? si daca stit si pentru o profa de romana (diriga). SARBATORI FERICITE!

Răspuns Câştigător
| Lxa a răspuns:

În 2011 vă doresc 12 luni de fericire şi 365 zile cu succes!
52 săptămâni de distracţie,
8760 ore cu sănătate,
525600 minute cu noroc,
31536000 secunde de veselie!
Crăciun fericit şi un an nou cât mai bun!

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Dupa parerea mea, e neinspirata ideea cu sms-ul trimis unui profesor. E total lipsit de respect. O felicitare-e singura solutie.

| erik a răspuns:

Nu ai specificat daca vrei cifre sau formule matematice.

| Viper_1588 a răspuns:

Nu stiu cu cuv din matematica dar iti pot da o sugestie,, In preajma Sarbatorilor de Iarna, Nasterea Domnului sa va umple casele de fericire, ingerii sa va calauzeasca spre drumul cel bun, iar colindele sa va umple sufletul cu dragoste si noroc."
Poti da o funda!

| Izzaabellaa a răspuns:

Eu i-am dat dirigintei [ fiind profa de romana ] acest mesaj : Doresc ca NASTEREA DOMNULUI sa iti aduca in suflet multa lumina si caldura sufleteasca.
Sarbatori Fericite si sa ai parte numai de bucurii in noul an. La Multi Ani!