| Noname1465 a întrebat:

Vreau sfaturi si opinii la inceperea vietii sexuale tinand cont ca eu is virgina si el nu ii experimentat a facut-o de 2ori cu cineva cu care nu mai era virgina.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Sa o faceti intr-un loc in care,sa fiti siguri ca nu va surprinde cineva, sa aveti lubrifiant sau ceva de baut ca sa treaca durerea, poate si un nurofen.sa aiba rabdare cu tine,sa te excite suficient, sa fie delicat, sa existe si postludiu.sa va protejati cu prezervative, sa caute unele mai subtiri.sa aveti grija sa nu se sparga prezervativu.cam atat.baftawinking

5 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Daca vrei sa-ti incepi viata sexuala incepeti-o intai cu durexul apoi fara.ca nu se stie niciodata...ce se poate intampla fara durex demulte ori daca baiatul nu foloseste durex si isi mai da si drumu in ea ramane cu siguranta insarcinata

Răspuns utilizator avertizat
| babyliciousalexaa a răspuns:

Wow vad ca deja ti-a zis cu cate fete a mai fost presupun ca ti-a dat si detalii. Uite cum spun eu in primul rand tu trebuie sa fi pregatita atata fizic cat si moral. Daca il iubesti sau te atrage fizic nu ar trebui sa fie o problema.Nu pot sa iti dau detalii cum ar fi cele tehnice si doar iti spun sa lungitzi cat mai mult posibil preludiul sa va atingeti reciproc si sa fi cat mai relaxata. Sper sa fie o experienta frumoasa si sa te simti cat mai bine.Multa bafta si protejati-va happy

| Deutsuuu a răspuns:

Pai ar trebui sa va ganditi bine daca sunteti pregatiti amandoi daca tu tii la el destul de mult incat sa-ti pierzi virginitatea. Daca ai increere in el aveti grija insa o viata sexuala inceputa trebuie mentinuta altfel pot sa te imbolnavesti

| Necunoscută a răspuns:

Mă doare capu'. Nu-i bun, cred.

Tu fată! Iar mă enervez! Nu-ţi trebuie' sfaturi şi opinii. Dacă nu-i experimentat, ce? Dacă vrei d-ăia cu experienţă, caută-ţi actori porno.

Revenind. Totul trebuie să vină de la sine. Nu faci sex după carte!