| AnaAna29 a întrebat:

Dupa inceperea vietii sexuale suntem tratati altfel?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde de partener cum priveste asta din punctul lui de vedere

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Depinde. E clar ca lucrurile se schimba putin. Dar cei din jurul tau nu te vor trata altfel.

| Azµre a răspuns:

Depinde de partener. Dacă vrea sex logic că te va trata ca pe o cârpă. Te folosește și îți dă papucii.
Dacă te iubește te va trata ca pe o regină și nu-ți va da drumul niciodată.

| TheAce a răspuns:

N-as spune asta, nu. Pur si simplu la nivel senzorial macar poti spune ca te-ai maturizat.

| stark47 a răspuns:

Depinde persoana de alaturi! ultima fata care am dezvirginat-o mi a spus ca daca stia ca o sa ma port asa cu ea, ar fi facut-o din prima zi! insa am vazut si cazuri in care tipa a fost tratata ca si o carpa sexuala dupa ce s-a intamplat asta! e o chestie de noroc cateodata! conteaza foarte mult sa l cunosti pe cel de langa tine!

| Manuellllaa a răspuns:

NU! Tot om esti.
Mai matur decat ceilalti.
Insa nu trebuie sa te lauzi ca ai facut sex. Poate unii au anumite prejudecati asupra persoanelor de genul acesta care se lauda.

Răspuns utilizator avertizat
| diverse a răspuns:

Nu neaparat nu o sa fii privit altfel doar pentru ca ai facut sex

| kristinne a răspuns:

Sigur ca iubitul tau te va trata mult mai bine, in fata lui vei fi mai matura, va fi mai atent cu tine, dar in fata celorlalti nu se va schimba mai deloc.

| bebemiksilau a răspuns:

Nu in toate cazurile... difera de la persoana la persoana happy fi logica happywinking