| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu exemple de cateva semne sau gesturi pe care le face o fata, daca inca tine la tine, dupa o despartire. happy

4 răspunsuri:
| Saiko10 a răspuns:

Daca inca vorbeste cu tine dupa despartire inseamna ca mai tine ceva la tine.

| anonim_4396 explică (pentru Saiko10):

De vorbit nu mai vorbim, dar de exemplu am vazut ca mi-a pastrat nr de tel, pe Facebook si insta nu m-a sters, se mai uita la story-uri. Astea ar putea fi semne sau sunt eu prea increzator?

| Saiko10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai probabil, daca a acceptat sa se desparta de tine si acum nu iti spune ca vrea inapoi atunci probabil nu vrea inapoi, de exemplu fosta mea mi-o zis direct ca vrea sa ne impacam dupa cateva zile de la despartire, decat asa poti sa zici ca inca mai tine la tine.

| Andresso a răspuns:

Probabil doreste sa ramaneti doar prieteni, nu și iubiți.