| Duutsie a întrebat:

Hei! Vreau si eu cateva gesturi ale baietilor, atunci cand plac o fata.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Caută prilej să te atingă, se înroşesc, îţi frământă mâinile, se scarpină după ureche, evită să te privească sau te privesc prea insistent, se apropie de tine, îţi şoptesc la ureche, se fâstâcesc, tremură, rămân fără grai, etc.

| ViVi99 a răspuns:

Se uita mereu la fata pe care o place, cand face ceva se uita de obicei la respectiva sa vada daca l-a remarcat sau nu. intra in vorba cu ea mai mereu, o cauta mereu, e prezent mai mereu pe unde e si ea. Acestea pot fi valabile si in cazul fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Isi baga mainile in buzunarele de la pantaloni si cauta ceva. Ce? Habar n-am!
2. Se scobesc in nas. Sau isi scarpina urechea, ochii, ceva, de parca nici lor nu le vine sa creada ce papagali sunt, de au ramas fara grai.
3. Te pipaie pe diverse parti ale organismului, ca sa se convinga ca existi cu adevarat.
Acum ai inteles?

| Anonimus5 a răspuns:

Buna.Cum se mai spune ochii sunt oglinda sufletului.Se uita lung la tine, sunt mai timizi si intotdeauna iti sar in ajutor.