| 999999 a întrebat:

Vreau si eu nero.:Xcine are add olya_ozana plzz am nevoie

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Foloseste asta in schimb ca e gratuit: www.softpedia.com/get/CD-DVD-Tools/Data-CD-DVD-Burning/ImgBurn.shtml sau asta ...beta.shtml sau asta www.softpedia.com/get/CD-DVD-Tools/Data-CD-DVD-Burning/BurnAware-Free.shtml sau asta ...Free.shtml
Citeste informatiile pe care le arata acolo despre ce poate face, cat de bun este ( daca intelegi engleza ), chestii de genul asta si alege si tu pe care iti place. Eu til recomand pe DeepBurner Free, ultimul din lista dar alege ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am şi este bun " ...Free.shtml "

Totuşi ce întrebare este asta la dragoste... :)