| Dependentdesuc a întrebat:

Vreau si eu niste melodii de regret,ceva cu scuze, i-am gresit prietenei mele si de asta. poate si niste sfaturi eventual!?

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Dai clic pe blogu de la profilu meu, o vei da pe spate daca e romantica, daca a gasit site-ul meu, te-ai dat tu peste cap. Insa poti incerca.Scriu texte de dragoste, poate poti culege ceva de acolo happy

| Danysan a răspuns:

Ce mai Bine e sa vb cu ea. Lasa copilariile, numai de asta nu are ea chef acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai facut?

| unknøwn a răspuns:

Ultima oară când ai băgat mâna în chiloţi ai dat de nişte labii, nu?
Gândeşti ca o femeie.
Ce melodii de regret mă?!
Te duci la tipă şi îi spui: "Da, scuze. N-am vrut sa fac asta. " O iei in brate, o saruti si daca nici asa nu merge...nu te rogi de ea să te ierte.
Că nu eşti animal de companie. Nu poţi fi manipulat emoţional pentru că eşti bărbat, şi eşti gata să pleci unde vezi cu ochii când lucrurile nu-ţi mai plac.

| BlueViP a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6mP31qPIoE0

E cea mai frumoasa melodie de acest gen pe care o stiu.
sau
http://www.youtube.com/watch?v=NZPw4RIXgtw
http://www.youtube.com/watch?v=wkKZGK5K91k

Muzica trezeste cele mai profunde emotii. E buna ideea ta, dar pe langa te-as sfatui sa ii scrii o scrisoare pe care sa i-o pui in fata usii cu un trandafir, eventual sa suni la usa si sa fugi. O sa isi dea seama si ar fi un gest foarte frumos. Dupa o ora sau doua o suni.

| ByCats a răspuns:

I-ai un ursulet, spune-i cat de rau iti pare si cat de mult o iubesti ca melodie tabba-regrete

| dmdmkk2 a răspuns:

Spune-i ca ai gresit, si daruieste-i o floare.

| Dependentdesuc explică:

Dar vorbesc..prefer comunicarea la telefon sau fata in fata.dar a ramas pe ideile ei, oricum imi dau toata silinta, nu renunt!

| Danysan a răspuns (pentru Dependentdesuc):

Melodia asta - http://www.youtube.com/watch?v=SfNgg4cdqvg Are un mesaj oki.Un buchet de Trandafiri si cele mai sincere vb. Trebuie sa vb cu ea.

| Magdalena_Marc_Iulia_1993 a răspuns:

Abia acum am inteles ce e dragostea-melodie dai acest dc si poate o cutie cu FERRERO ROCHER si un trandafir rosu ar fi ideal