| RappingKrys98 a întrebat:

I-am spus prietenei mele ieri cat de mult o iubesc si imi este frica ca poate s-a suparat pe mine pentru ca sunt prea siropos.Voi ce credeti? Funda! Categoria e mai viztata scuzehappy.Si vreau raspunsuri de la fetehappy

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Invers, fetele in general se plang ca iubitii lor nu le fac (destule) declaratii.
Daca declaratia ta este din suflet, si daca iubirea ta impartasita, atunci nu se poate sa se fi suparat, dimpotriva, i-ai facut ziua.

| serendipity8300 a răspuns:

Uneori fetele se simt sufocate daca primesc prea multa atentie. si poate ca ea nu simte inca ca e momentul pentru un te iubesc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Incearca sa nu mai fi asa dragastos si siropos, fi mai indiferent, mai rece, iti va fi greu dar crede-ma cand va vedea ca nu mai esti la picioarele ei o sa vina ea la tine ingenunchiatawinking fa ce ti-am ziswinking e sigura treaba

| CocoMexii a răspuns:

Nu cred ca s`a suparat, bine... daca ai stiut cum sa ii spui cat de mult o iubesti, conteaza si ce gesturi ai facut happy. O fata nu poate fi mereu sigura de sentimentele iubitului si in cazul asta poate ai lamurit`o happy nu e un lucru rau ca i-ai ce simti pentru ea.

| h3r a răspuns:

Buna. Este posibil sa fi-ti doar la inceputul relatiei, iar asta inseamna ca este exagerat, putin sufocant pentru ea.
Oricum, daca ea nu simte nimic pentru tine, atunci sa-i spui in fiecare zi, in fiecare ora ca o iubesti... o sa se plictiseasca de tine. Nu e vina ta, insa ar trebui sa-i lasi mai mult "spatiu". Vorbeste clar cu ea, vezi ce simte ea pentru tine, care ar fi parerea ei in ceea ce priveste relatia voastra...etc.
Oricum, atunci cand sentimentele sunt reciproce, un "te iubesc" nu este niciodata sufocant, iar fata niciodata nu o sa se sature de atentia primita din partea iubitului!

Sper ca ai inteles ceva de aici.
Take care!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Da,depinde cum i-ai spus-o.Nu cred ca ai fost prea siropos dar de cand va cunoasteti, de cat timp sunteti impreuna

| Crissxxx a răspuns:

Daca e o fire mai romantica, fi cat mai siropos si eu fac declaratii foarte si siropoase si o incanta pe iubita mea, SUCCES!

| Dafuqq a răspuns:

Iubirea e un sentiment.
Prin iubire arati respectivei/respectivului cat de mult tii la el/ea.
Depinde si ce i-ai spus. Daca ai folosit replici de cocalari sunt sanse 80% ca ea sa se fi suparat.Depinde si ce fel de persoana e. Bafta!

| Darla2007 a răspuns:

Glumesti? Daca fata simte ceva pentru tine, ai facut-o fericita. Daca s-a speriat, inseamna ca ea nu te iubeste si atunci cel mai bine pentru tine ar fi sa pastrezi distanta.

| hmmmm96 a răspuns:

Probabil s-a speriat putin de acele cuvinte, inca se gandeste, proceseaza mai greu informatiile. Poate nu a mai fost cu cineva care sa ii spuna asta, asa ca mai asteapta, si daca nu spune nimic atunci intreab-o daca s-a suparat ( desi nu are de ce, cand cineva isi exprima sentimentele, care sunt pozitive in cazul tau, sunt motive de bucurie nu de suparare).

| criskyky99 a răspuns:

Eu cred ca ai facut ceea ce trebuia, i-ai spus cat de mult o iubesti ce ar fi rau in asta?