| melyyy a întrebat:

Vreau si eu niste melodii gen: Promise - Vanessa Hudgens
Solo - Demi Lovato
Everything you're not- Demi Lovato
mesaju ma intereseaza in specialwinking gen nu avem nevoie de baieti si suntem mai bine singure tongue dau funda! :X

scuzati categoria dar am mai pus intrebarea la categoria potrivita si nu am primit nici un rasp sad

3 răspunsuri:
| melyyy explică:

Penal esti tu bah! laughing ce-ti mai place sa ne pui pe toate in aceeasi oala tongue i-a invata sa faci diferenta si dp aceea vb!

| carnat a răspuns:

Nu aveti nevoie de baieit...atunci de ce sunteti asa curve si trageti doar la aia cu $$$? penalelor