| iubiiiii a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi sa ma placa baietii ...va rog mult

12 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Baietilor le ''placa'' fetele destepte! deci, pune`te cu burta pe carte. Sper ca intelegi ce`am spus.laughing

| radugolgolut a răspuns:

Statusuri sa te placa baietii? esti praf, un baiat te place dupa ce te vede nu dupa status!

| Heather2001 a răspuns (pentru radugolgolut):

Mai citeste odata, a cerut sfaturi nu statusuri! nu e vina ei ca nu ai intelesstraight face

| xXCrissXx a răspuns (pentru radugolgolut):

Sfaturi nu statusuri rolling on the floor)) încearkă să citeşti mai bine rolling on the floor)

| radugolgolut a răspuns (pentru xXCrissXx):

U vaca eu am scris statusuri intentioanat, daca u ni ai inteles inseamna k esti mai proasat decat aia care a postat intrebarea

| radugolgolut a răspuns (pentru Heather2001):

Am citit de 5 x inainte sa raspund, citeste si u de 5x raspunsul meu si poate o sa iti dai seama ce am vrut sa zic!

| radugolgolut a răspuns:

U erooare sexuala daca aveai mai mult de 4 clase trebuia sa stii legatura dintre sfaturi si statusuri.du-te in gatu m-ati de stramba draq(placinta)esti urata cu spume.

| radugolgolut a răspuns:

Daca zici ca nu esti urata de ce ti-ai sters poza? sa te cac in gat de cioara spurcata si nespalata draq(scuze daca te-am jignit cu ceva)

| sharlyn a răspuns (pentru radugolgolut):

Hai ma ca te dai prea destept nu crezi? Ce jignesti as persoanele? Cine te crezi? Esti prost educat daca nu ai un raspuns frumos pentru aceasta intrebare taci dracului.Cu mult respect Sharlyn:*

| Metempsihoza a răspuns:

Fii cat mai ingrijita si invata bine.

| BlueBolty10 a răspuns:

@radugolgolut-a zis sfaturi nu statusuri; @unknown-a scris corect, sau ti se pare mai corect "sa ma plac baietii"+de cand le plac fetele destepte? laughing

| soultaker a răspuns:

Poate ca nu trebuie sa faci nimnic un baiat poate sa te placa si asa cum esti si pentru ceea ce esti nu doar o masca pe care sa o afisezi happy incercand sa ii faci sa te placa :X bafta in continuare daca vrei poti sa imi lasi id tau poate mai vorbim happy