| Manuelalove a întrebat:

Vreau sa primesc niște sfaturi de la băieții mai mult, cum va plac fetele?

Răspuns Câştigător
| BeckhamRZM a răspuns:

1. Să gândească.
2. Să fie ea.
3. Să aibă de grijă cu anturajele.
4. Să se îngrijească.
5. Nu cer 10 pe linie, da' nici 3.
6. Să fie cât de cât acolo bine, nu vreau nici anorexică să fie și nici ultima eșuată.
7. Cu cap, să știe să vorbească.
8. Comunicativă, iubăreață, drăgălașă, simpatică, cum simțul umorului.
9. Înțelegătoare, atrăgătoare, să știe ce vrea de la viață.
10. Să nu mintă, fără ascunzișuri, fără trădări și cel mai important, respect față de aproape.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Cant te indragostesti, nu mai ti cont de toate asteathinking(doar strictul necesar)

| BeckhamRZM a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Eeh, poate nu e mereu așa.

3 răspunsuri:
| Mihai111111111 a răspuns:

Sa nu fie curva si sa fie de gascawinking trebuie doar sa nu minta si sa faca pe prefacuta baieti simt asta.