| ionutbeach a întrebat:

Vreau si eu o conversatie intre un baiat si o fata viitoare iubita ce i spune el ex... despre ce sa vorbeasca ca sa o faca iubita etc

3 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

In viata reala nu exista scenarii pe care sa le inveti pe de rost si sa le spui. Daca unei fete ii place de tine poti sa-i spui orice fiindca nici nu este atenta atunci cand vorbesti cu ea.Dar din cand in cand e bine sa-i spui si ceea ce vrea sa auda.

| ionutbeach explică (pentru Lindoro):

Adica?

| Lindoro a răspuns (pentru ionutbeach):

Adica sa cauti discutii din care sa reiasa ca voi aveti cat mai multe in comun si sa fi de acord cu tot ce spune ea.In felul acesta o sa te considere ideal.