| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra! Am 180 de creme Nivea, unde as putea sa le vand? Pretul lor in magazin este aproximativ 15 lei. As vrea sa le dau macar in 5, 6 lei. Sunt aduse din Germania, i-au ramas tatalui meu in tir si mi le-a trimis mie. Unde as putea sa le vand pe toate odata?

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

La un magazin de specialitate(dispus la negru), sau la un bisnitar!

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu, care credeam ca ti-a cazut in curte avionul cu creme!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mie mi se pare altceva amuzant: are taica-tu acte pentru cremele alea "ramase" in TIR? Sau le-a furat? Intreb si eu, ca, presupun ca erau in cutii. Nu cred ca le-a basculat undeva si alea au ramas printre balamalele de la oblon.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Hai sa nu mai facem comentarii aiurea si sa ne referim strict la subiect...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Laure: pai, chiar la subiect era! Cine iti inchipui ca ar cumpara en-gros, marfa furata careia un tampit ii face "publicitate" pe un site de socializare?

| hackey a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ai fi surprinsa cati ar face chestia asta...

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru ardnaxur1961):

Mai fata da vorbeste frumos! In primul rand nu te cunosc, nu ma cunosti! Mai ai si tupeu. Am pus o intrebare pur si simplu.Ce te ataci asa ma iei la interogatoriu? Ce iti pasa tie daca are acte sau nu? Vrei o crema? Du-te mai fata si lasa-ma, ai vreo problema daca am pus intrebarea pe acest site de socializare? Daca nu esti in stare sa imi raspunzi, nu te baga si vede-ti de treaba! Si pa la revedere! Iauite ttupeu ce ai in tine. si tampita esti tu mai fata! Cica marfa furata. doamne proasta esti!

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru hackey):

Asta e ma frate, vreau sa le vad! Si v-am cerut si eu o parere, nu am dat in cap!

| TotLora a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Dupa ce ca ai un tata hot care te indeamna si pe tine sa nu respecti legile, mai esti si obraznica. Cum iti permiti mai mucoaso sa vorbesti asa?

| LaLaLaLoveAlex explică (pentru TotLora):

Si tu ai luat-o razna?
Te-a bagat cineva in seama?
Uite ca imi permit sa vorbesc asa! Atata timp cat habar nu aveti de capul vostru!
Cum poti sa imi spui tu mie ca am tata "hot"?
Uite-te in gradina ta mai intai si nu mai iti da cu parerea pe unde nu trebuie.
Vorbesti si tu ca sa nu adormi.
In primul rand, cu ce drept imi spui tu mie ca am un tata "hot?
In al doilea rand nu sunt la interogatoriu aici! Alta treaba nu ai!
Si tatal meu nu ma indeamna la nimic fata draga!
El face curse in toata Europa, ca sa intelegi si tu, si absolut tot ce este in plus, ma refer la cate un bax de ceva, etc, tot ce este in plus le pastreaza si apoi le trimite acasa, ca si colegii lui de altfel! Si ca toti tiristii! happy Daca fura, sau daca il prinde cineva cu ceva neinregula, se va alege cu dosar penal, somer probabil sau in cel mai rau caz puscarie!
Deci nu va mai dati cu parerea daca nu stiti!
Chiar nu vad de ce ar trebui sa va dau explicatii!
Vreau doar sa vand cremele acelea pentru ca nu am ce face cu atatea!
Hai imi opresc una, doua, cateva la rude si aia e, dar ce fac cu restul?
Dar daca atat de duce capul nu am ce sa iti fac " mucoaso"!
Si te voi raporta oricum :* eu nu cred ca te-am jignit cu ceva!

| Gdeni a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Dale dracul de javre andro oh go on nu trebuie sa te ataci atat pentru niste amarate. raporteazale si dale dracul waiting
deci: sa revenim la subiect: vreau si eu 1, 2 cuti macarwinking

| xxxxxxxxklar a răspuns:

As putea sa-ti kumpar si eu vreo doua pentru mamika si prietena mea