| lallalle a întrebat:

VReau si eu sa imi spuneti cele mai tari pozitii sexuale. Dar cele incercate de voi si care v-au placut. Funda + vot

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-are nici o relevanta pentru nimeni o pregatire si o cunoastere teoretica.E mult mai frumos sa faci tot ce-ti trece prin cap atunci ajutat de o imaginatie spontana.

| Bibishorrrr a răspuns:

Toata lumea stie ca cea mai tare pozitie e 69happy

| yhsay a răspuns:

Candelabrul italian daca te simti acrobata laughing sincer e una dintre cele mai controversate pozitii sexuale; te sfatuiesc sa o incerci macar o data in viata.

| maftei a răspuns:

Pozitia:doggy stile(pe la spate), 69