| cataalecs96 a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati cu ceva:d.Imi place de o fata mai mica ca mine cu un an dar iei cred ca ii place de cel mai bun prieten al meu as vrea sa stiu daca ma place sau nu. Eu sunt un tim timid si nu prea as reusi sa o intreb in fata deoarece cand o vad ma pierd tota aproape nu mai stiu vb.Cum as putea sa aflu? DAU FUNDA RASPUNSULUI CARE MA POATE AJUTA

2 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Dupa cum am mai zis, nu poti altfel decat intre patru ochi.Trebuie s-ati canalizezi tot tupeul si dorinta de a fi impreuna cu ia si s-o intrebi intr-e 4 ochi.Nu exista alta cale pentru. ca crede-ma daca pui un prieten sa faca asta o va lua in bataie de joc si chiar daca te-ar placea ar renunta pentru. ca te-ar crede un mistocar. Daca te dai bine pe langa ia sansele s1a te intrebe ia sunt foarte mici, si nu cred ca ai rabdare sa te intrebe ia.Asa ca trebuie s-o intrebi tu.Nu direct, ci la un apropo, fie o faci acum fie pierzi sansa.

| Tiberius a răspuns:

Hai ca te invat eu ce sa faci. Pui mana pe telefon si ii zici asa: "Papushe hai la o cafea ca trebuie' sa discut ceva important cu tine" Te imbraci si inainte de a te intalni cu ea te opresti la crasma din colt.Comanzi 100 de votka, iti aprinzi o tigara, mai stai putin de vorba cu vreun Gigi de pe acolo astfel incat sa ajungi cu 5-10 minute dupa ora stabilita. Cand te intalnesti cu ea incerci sa te gandesti la Gigi din crasma cand discuti cu ea.