| cristina_9853 a întrebat:

Vreau si eu un sfat...Imi place de un baiat si nu vreau sa creada sa sunt stresanta nu stiu cum sa il cuceresc fara sa ii stresesz cu msg si pe mess. ce sa fac sa ma placa

5 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Te duci la el si ii soptesti la ureche: "simti? m-am basit!"

| Jhfdfd a răspuns:

Poi thinking dupa cum spui tu, esti cam entuziasmata de baiat thinking Poti incepe prin a.l intreba ce face... astepti rasp, apoi daca nu rasp il suni happy (nu il stresezioh go on) si inventezi o scuza draguta, k de ce nu a rasp la mesaj waiting. Apoi il intrebi daca sta pe afara, daca da mergi si stai cu el [il intrebi daca vrea sa stai q el pe afara intai]. Apoi afara sigur stii tu ce sa faciwinking.

Il seduci prin feminitate, comportament dragutbatting eyelashes [e neaparat necesarwinking]. Vezi k poate o sa mearga, daca nu merge, poti incerca mai direct.

AAA si app daca vrei sa vezi daca te place, il poti intreba mai pe ocolitewinking. Banuiesc ca stii tu cumbatting eyelashes

Succes q tipu'winkingbatting eyelashes

| VladBd a răspuns:

Intai daca are vreun prieten care ii place de tine combinate cu el sau vreo prietena si te intelegi cu ea ( mai precis bagate in gasca cu ei) daca au o gasca si te dai la el vorbesti auzi cei place ce nu-i place etc Funda?tongue

| Bella20 a răspuns:

Pai eu zic ..sa te dai la ell.hee hee..Sau daca nu ai posibilitatea asta..Bagatee in seama cu ell.dai impresia ca vrei ceva cu ell gaseste sh tu discutzi..despre scoala ..prieteni.apropriete de ell.Dar nu il presa.:*. Fundaa

| LariSa137 a răspuns:

Pai. mai intai da-te cu un parfum puternic pe care l-ar putea remarca. gesturi feminine neaparat i-ar daca nu te observa asa s-ar putea sa fie combinat. dar daca crezi ca si el te place vorbeste cu o prietena de a ta care iti e mai apropiata sa te combine cu el.