| anonim_4396 a întrebat:

Sal ma numesc Cristi si vreau sa stiu - cum sa cuceresc o fata care nu cred ca ma place? aveti vreun sfat?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Esti Berbec cumva? DE CE SA te incapatanezi sa cuceresti o fata care nu te place? Te straduiesti degeaba, pana acum nu s-a descoperit alt leac in dragoste decat tot dragostea.Asteapta,ai rabdare, si va apare fata care te va placea. ATUNCI VEI DESCOPERI SINGUR, NU VEI AVEA NEVOIE DE SFATURI.Succes!

2 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, pai incearca sa-i spui ceea ce simti pentru ea si vezi cum reactioneaza, daca tot nu zice nimic inseamna ca nu te vrea si stii cum ebig grinragoste cu forta nu se poate, asa ca incearca sa treci peste acest moment si mergi mai departe, fete mai sint, o sa apara si fata care o sa te placa.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreab-o si uh daca vrea sa stea cu tine daca te place... sa ii faci cadouri sa o inviti in oras. ~~``succes``~~