| Andreiu68 a întrebat:

Vreau un raspuns ca sunt nedumerit tare: Lunea trecuta stateam in fata blocului la fata pe care o plac (m-am asezat pe o banca la intamplare, nu ca ea sta acolo) si mai eram cu 4 baieti.Am mai stat 10 min, dupa care fata pe care o plac( Sa ii spunem Maria) m-a sunat (eu eram surprins ca nu am mai vorbit sau vazut cu Maria de 7 luni) si am vorbit 2 min, dupa 5 min ma suna iar si spune ca sa stau in telefon sa vorbesc cu ea sa ii tin de urat.Am vorbit 38 de min dupa i-am spus ca mai vorbim alta data ca mi-a amortit mana.A doua zi( marti) seara mi-a dat mesaj si am mai vorbit 10 min prin mesaje.Joi iar mi-a dat mesaj, am mai vorbit 15 min prin mesaje.Azi mi-a dat mesaj iar am vorbit 10 min dar imi raspundea laconic: ii spuneam ceva ii raspundea cu,,da",,nu",,nu stiu",, ehh",, posibil",, ok".Eu puneam intrebarile si subiect de discutie si ea numai asa imi raspundea.DE CE IMI MAI DA MESAJ DACA FACE ASA? Eu am vrut sa fiu cu Maria impreuna, dar m-a refuzat din motive banale( in luna Octombrie a anului 2015 m-a refuzat si dupa nu am mai vorbit cu ea deloc). Maria are iubit in momentul de fata.Eu vreau sa fiu cu Maria impreuna, dar parca nu am curajul sa ii spun+ ca ma simt asa ca vorbeste cu mine de plictiseala, imi raspunde dupa vr-o 2-3min dupa ca ii dau un mesaj si atuncia imi zice:nu, da, poate, nu cred, ok, iar daca nu ii mai spun nimica ea nu imi mai scrie. Oare de ce face asa? E de mine fata?

1 răspuns:
| mirceaneb a răspuns:

Se plictisea fata si stie ca tie iti place de ea, nu e de tine fata.