| Andreiu68 a întrebat:

Am nevoie de ajutor: Anul trecut in luna septembrie stateam afara cu 3baieti si cu o fata de la mine din cartier,si fata se punea cu capul pe mine(zicea ca o doare capul, dar mai erau si alti baieti pe care sa se sprijine,nu numai eu),dupa se punea la mine in brate,ma alinta cu cuvinte frumoase,imi punea mana pe la burta,piept,ma mangaia pe cap,ma pupa pe obraji,frunte,si eu o pupam,ma lua in brate,ma lua la brat,daca era sa mearga la magazin ma lua la brat si mergea cu mine,si imparteam intre noi ce isi lua, si intentionat ma baga cu,,botul" in decolteul ei,dar ea nu zicea nimica,puneam si eu mana pe picioare,fund, o mangaiam, o alintam. Timp de 7 zile asa am facut in fiecare zi. Dupa m-am hotarat sa ii spun ca vreau o relatie cu ea, dar fata a refuzat spunand ca ( suntem din acelasi cartier,ne cunoastem de cand erai mici,ii sunt ca un frate,si nu vrea sa fie cu nici un baiat din cartier de la noi,pentru ca ii suntem ca fratii). Dupa ce m-am refuzat eu nu nai ieseam afara cu ea,ea ma suna ca sa ies dar ii spuneam ca sunt plecat pe la tara,ca sunt racit, iar eu ieseam prin alte cartiere la care stiam ca ea nu vine, doar ca sa nu ma vada.Culmea ca dupa 3 zile am trecut prin cartier si era impreuna cu un baiat din cartier!(dar a fost impreuna cu el 2 zile -dar nu conteaza pentru mine!-parca nu vroia sa fie cu nimeni din cartier).Eu initia nu o placeam pe fata,dar dupa toate avansurile si chestiile pe care le-a facut si le-am facut impreuna, m-am indragostit innebuneste de ea! Si acuma, chiar daca au trecut 7luni de cand m-a refuzat tot o plac,si am vrea sa am o relatie cu ea. Toata lumea cand ne vedea ca nu luam in brate,cand eram brat la brat,cand ma pupa pe obraz ne spunea: va sta bine impreuna! sa sa tina!" Si fata spunea ca noi nu suntem impreuna si acele persoane spuneau: "Nasol ca nu sunteti! Va sta bine tare impreuna si sunteti frunosi amandoi,da nu vreti sa aveti o relatie?" Eu spuneam da,iar fata nu. Fata acuma imi da mesaj cam zilnic si vorbim,dar imi raspunde asa in sictir( cu da,nu,poate, ok, creca) si imi raspunde dupa vr-o 3min dupa ce ii pun intrebarea, daca nu ii pun o intrebare sau daca nu deschis un subiect de vorba, fata nu mai spune nimica.Acuma: DECE FATA MI-A FACUT SPERANTA SA MA INDRAGOATESC DE EA SI SA FIU CU EA, DACA EA NU VREA? SA II SPUN PESTE 1-2luni CA VREAU O RELATIE CU EA? CE PARARE AVETI DESPRE FATA ASTA? ACUMA FATA ARE IUBIT. Imi cer scuze daca am scris gresit, am scris la repezeala. DATI-MI UN SFAT CU CE TREBUIE SA FAC IN VIITOR( maine, poimaine, peste 2-3luni) si dati-mi mai multe sfaturi despre ce ar trebui sa fac si ce mai vreti voi sa spune-ti-FUNDA

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa o lasi in pace si sa-ti gasesti o prietena in adevaratul inteles al cuvantului.

| Madesz a răspuns:

Las-o, frate, nu te merita... E penala, o c*#&a penala...

| Maios a răspuns:

Folseste "praf de coarne de radasca" efect 100% "bun pentru baieti daca il consuma fetele"! O ei pe fata cand te mai plimbi si ii dai un suc, iar in acea bautura ii pui UN varf de ac din acel praf si vezi ca in mai putin de 30 de minute isi va face efectul mult dorit!

P.Sworriedubstanta naturala care se poate face si acasa!(modul de preparare si de administrare al acelei substate il gasesti pe internet!)
- A nu se lasa la indemana copiilor sub 13 ani!
- A se folosi o cantitate Foarte mica, repet Foarte mica de substanta!
-Cum ai descris intamlarile cu acea fata iti recomand sa mai incerci odata sa ii spui:"Daca vrei sa ai o relatie cu mine... etc." si daca refuza atunci sa recurgi la aceata solutie!

Multa bafta!

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Sincer si eu m-as simtii prost daca as fii in locul tau, nu am o parere buna despre ea. Exista multe fete care fac asa doar sa te raneasc, sau o fac fara sa stie.
Trebuie sa ii dovedesti foarte mult ca o placi si poate o sa iasa cu tine.

| Joneleth a răspuns:

E o c****, clar. Da-o dq x( n are rost, sincer.

| jeonghwan a răspuns:

Femeile man... femeile