| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un raspuns rapid, va rog.Acum cateva zile o colega m-ia aratat ce desena colegul ei de banca.Acolo scria ca eu plus el creem o inima mare.Si prietenii lui vin la mine si imi spun ca el simte ceva pentru mine, vin alti colegi si imi spun:

-Vrei sa te casatoresti cu Alin Velichi?

(asa il cheama pe el). Deja ma satur de treaba asta.Dar el nu imi spune ca ma place.

3 răspunsuri:
| Dennyyz a răspuns:

Daca vrei sa scapi de el,(nu prea se intelege ce vrei) spune-i pur si simplu ca nu iti place de el si ca nu are rost sa se chinuie sa iti atraga atentia, tu oricum nu esti interesata de baieti de la varsta asta

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Foarte urat din partea ta sa ii dezvalui numele real pe internet.
PS: Deseneaza mai bine ca mine?
http://silverart.co.nf/mortred.jpg

| Zendaya a răspuns:

Aaaa....stiu tu esti bianca scoveanu...si stiu ca vb despre dorian, acum m-am prins.