| euanonim16 a întrebat:

Buna TPU: Sunt cu un baiat de 3 saptamani. Eu am 15 ani el are 18. Toti prietenii lui imi spun ce e cel mai de treaba tip pe care il cunosc si ca ne sta bine impreuna. Acum cateva zile o colega de-a mea mi-a facut o poza vorbind cu alt baiat si i-a aratat-o crezand ca il insel. Sa suparat rau pe mine ba chiar la un moment dat ne despartisem dar pana la urma ne-am impacat. El e foarte atent cu mine si ne intelegem nemaipomenit dar eu al simt putin retras. Mereu imi zice ca nu e vina mea pentru tot ce s-a intamplat, asta a fost sa fie! Ce sa mai cred! Eu tin foarte mult la el! Oare inca e suparat pe mine si vrea sa ne despartim?

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Pai daca tii asa de mult la el arata-i-o. Ia-l in brate si explica-i ca nu vrei sa il pierzi pentru ca ai o colega idioata si ca il intelegi daca te-a banuit si nu il condamni, dar asta nu ar trebui sa stea in calea voastra, mai ales daca te intelege si el. Spune-i ca il simti putin mai retras si pur si simplu ti-a fost frica si din cauza asta ii spui acum toate astea. Dupa strange-l mai tare si stai cu capul pe pieptul lui. Ar trebui sa fie de ajuns, dar daca vrea neaparat sa se desparta, nu il poti opri.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pai pana la urma, ca in orice relatie, vine si ruptura definitiva. Asa ca, bucurati-va de relatie atata timp cat ea exista.

| Pierce_Khaterine_1997 a răspuns:

Explica-i din nou sitatia ca doar ai vorbit cu acel baiat si ca tu I'll iubesti pe el nu pe cel cu care ai vorbit daca e chiar asa de treaba cum zici tu o sa te intelegea si nu o sa te banuiasca de nimic dragostea adevarata nu pleca usorwinking