| anonim_4396 a întrebat:

Vreo fata draguta sa ma ajute cu un raspuns?

la prima intalnire cu o fata am discutat chestii diferite dar nimica despre noi mie mi-a placut mult de ea dar i-am zis abia cand am ajuns acasa (dupa intalnire) prin sms si m-a intrebat dc nu am dat niciun semn de la prima intalnire

la a 2 a intalnire tot nu am indraznit sa fac nimica miera sa no supere ceva

la a 3a a fost altfel am mers braţ la braţ pana acasa si parca atmosfera a fost mai destinsa am discutat pe teme mai largi (dar tot nimic despre noi doi)
acum se apropie a 4 a intalnire si nu stiu ce sa fac
eu sunt din constanta zona tomis si ea din alta zona a constantei
si vrem sa mergem la lacul tabacariei (de fapt asta e gandul meu sa vedem apusul poate o sa fie alta atmosfera) si nu stiu ce sa fac in momentele alea un sfat ceva? nu vreau nici sa fac vreun gest prea indraznet cu toate ca ea mi-a zis dupa prima intalnire ca nu am dat niciun semn
sau sa ma risc sa fac vreun gest mai indraznet? nu cred ca am ce pierde oricum daca nu fac nimic tot o pierd happy

voturi primiti toate care ma ajutati si cel mai folositor raspuns in cazul meu primeste funda happy

mulţ'am happy

Răspuns Câştigător
| Barbaraaa a răspuns:

Buna. daca mergeti sa vedeti apusul la acel lac sigur o sa fie foarte romantic cand ea va zice ceva d apus u fai un compliment si dupa aia sarut-o happy sau poate o va face ea thinking daca asta nu se va intampla cand o conduci aksa incearca sa o faci happy sau atunci cand vedeti apusul ia-o in brate thinking nu stiu nu prea mai am ideei sper ca ti-au fost d foolos ideeile mele:-s

8 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Eu chiar nu stiu ce mai astepti. Sarutooo love struck

| blondissima a răspuns:

In parcul Tabacariei, cand mergi dinspre CityMall spre Satul de Vacanta, in spate la fostul Teatru de vara, se afla un pod. Acolo veti avea parte de putina liniste si intimitate. Eu te sfatuiesc sa nu-ti faci scenarii ci sa fii tu insuti, sa-ti dai frau liber sentimentelor, spune-i c-o placi, privind-o in ochi. Restul va veni de la sine.

| lory81 a răspuns:

Oau mai sunt si baieti cu bun simtwinking, bravo, acum e ocazia cea mai potrivita ca vedeti apusul soarelui impreuna, s-o iei in brate si s-o saruti finutz, oricum de data asta ar trebui sa te arati un pic mai interesat de persoana ei, intreab-o ce lucruri ii plac, ce gen de muzica asculta, ce-i place sa faca in timpul liberhappy, o glumita din cand in cand nu strica pentru a amina atmosfera, in rest vad ca esti destul de okywinking

| alle332 a răspuns:

Saruto'oo! Sau poti sa ii propui sa fiti iubiti? daca nu ai tupeu las-o'oo balta

| peachglow a răspuns:

Este clar ca ea se asteapta ca tu sa faci primul pas asa ca ce mai astepti macar da-i un semn ca cine stie poate ea va fi cea care te va saruabig grin

| bianca55 a răspuns:

Ai putea sa-i spui ca tii la ea si poate cand va luati la revedere sa o saruti pe obraz...dar sa nu o sufoci adica sa nu incerci sa o cmplimentezi chiar prea mult ca stricawinking funda?

| AnUtZa_5621 a răspuns:

Pai la apus ar trebui s-o iei de gat si sa o saruti! Chiar daca ti se pare intraznet acum iti zic sigur ca n-o sa regreti mai tarziu tongue

| oOAnKyOo a răspuns:

De acord cu Lenu.Totusi incearca de data asta sa vorbiti despre voi doi...Vezi daca vrea sa o saruti(desi eu cred ca da)... sper ca te-am ajutat.Pa,pa!