| anonim_4396 a întrebat:

Salut daca aveti putin timp sa ma ascultati si sa imi dati un sfat bun eu am iesit cu o fata prima data a fost ok am vb deschis despre scoala prieteni etc si la a 2 a intalnire a fost tot cam la fel parc discutii etc dar i-am dat mesaj pe mobil dupa a 2 intalnire si i-am zis ceva de genu ca o plac si ea mea zis ca trebuie sa fac un gest ceva nu neaparat sa ii spun ceva acum o sa vina curand a 3 a intalnire si nu stiu cum sa fac ea mai muult decat probabil se asteapta sa fac vreun gest... dar vreau sa imi dati un sfat ce sa fac dar sa nu para prea indraznet gen saurt surpriza ceva cum sa o iau de mana sau braţ la braţ nu pot sa o apuc asa ca nebunu trebuie sa spune ceva si nu stiu ce... dati-mi si ceva sfaturi ce sa o mai intreb [noi vorbim pe mess de 3 ani poate chiar 4 dar as vrea sa recapitulez tot ce stiam despre ea]

orice sfat dragut si folositor are voturi
si cel mai bun funda, nu sunt aici sa arunc cu funde dar cel mai bun raspuns tot va trebui sa primeasca funda happy

mulţ'am si cate mai multe pareri va rog

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Sfat: Frate foloseste cu incredere ''punctul'' dupa fiecare propozitie afirmativa. Mi-a cam venit greu sa iti urmaresc povestea.laughing)
Btw. daca vb de 3-4 ani inseamna ca o cun destul de bine, ma mir ca nu a`ti fost pana acum impreuna. Oricum cred ca erati inca micuti pe atuncitongue
Vreun gest spectaculos, ca sa-i arate ca o placi la ea.
Nu cred ca era la voi nevoie de asa ceva.va stiti de multa vreme, a`ti fost destul de apropiati si cred ca stiati destul de multe lucruri despre voi.
Vii tu insuti in continuare, poarta`te dragut cu ea, fii amabil, putin romantic.
De obicei majoritatea fetelor nu le place sa fie sarutate sau luate de mana cu forta.ia`o cu incetul, daca aveti vreun parc mai romantic, cu un lac cine stie.la voi in oras, du`o acolo.
Sau urmariti impreuna un apus de soare. Lucrurile marunte, dar dragute o vor face sa fie mai atasata de tine.
Baftahappy

1 răspuns:
| sallytron a răspuns:

Frate sunt de acord cu DongRi.
Trebuie sa faci ceva, gen un buchet de trandafiri pentru a da drumu relatitei.Ea o sa se bucure pentru gestul facut si o sa faca ea primul pas.