| coty18 a întrebat:

Vreti sa vbim careva despre sex?laughing

10 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da.De ce cind e ger puternic te loveste urinatul? Sa-ti cauti sexul juma'de ora prin pantaloni?

| Analytical a răspuns:

E atat de evident la ce rang a decazut gradul unora de intelect! imoralitate continua! luati-va niste traseista ca alea sigur va vor dori pentru "chestia" voastra, si nici nu va imaginati cat va poate durea ca nu sunteti apreciati pentru mintea voastra! sunteti patetici si cu adevarat disperati in legatura cu teme de acest gen! oh go on cautati in DEX ce inseamna cuvantul sex! ca nu inseamna doar "bagatul" ci inseamna daruire, dar vi atat de necunoscut acest termen! nu are rost sa imi consum neuronii cu acest gen de specii de oameni! stiati ca neuronii mor in fiecare zi? va dati seama cati neuroni a pierdut acest tip punand astfel de intrebare?! :o (daramite tu care raspunzi) laughing

| CristiB93 a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| smile4u a răspuns:

Daaa

Răspuns utilizator avertizat
| kamykaze88 a răspuns:

Sexul Varsta si starea civila prima data

| coty18 explică:

Sunt baiat laughing lipsa de preocupare

| ayleen a răspuns (pentru coty18):

Mai bine pune mana pe o carte...

| ayleen a răspuns:

Ce vrei sa aflii?