| AdeElLl a întrebat:

Vreu s vb cu cineva despre problema mmea.
Plac un biat mai mare dect mine cu un am, el e genu socialbil vb cu toata lumea si chesti dstea. L-a INTREBAT DACA vrea sa fie cu mine si a zis ca-s prea mica,,, eu nu il pot uita fiindca e mai grav eu ies afara cu gasca lui, prieteni lui si mereu il vad si ma rusinez cand sitiu ce crede despre mine...

Vreau sa fie cu mine sau macar vreau un prieten sa il uit...

3 răspunsuri:
| Criss003 a răspuns:

Stai cu un baiat din gasca voastra si vezi ce reactie are.
loool. cum sa te considere mai mik daca diferenta de varsta e de un an? si nu te mai rusina poate asa te vede el dupa comportament. fii,, mai tare in gura,, razi fa glume date in spectacol. nu te mai rusina cand il vzwinking sper ca te-am ajutatbig grin

| AdeElLl explică:

Asta a fost raspunsul lui ...eu l-am intrebat:Vrei sa fi cu mine?
EL:
Mai ma gandesc?
dupa aia o fata a intrebat daca vrea si a zis cas mica de el laughing si sunt mai mica dect el cu un an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fii prea mica daca diferenta dintre voi este de doar un an?