| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai rusinez si sa nu ma mai inrosesc mereu pentru ca radea lumea de mine?crying((((

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Daca sunt copii ca si tine
Aratale respectos degetul mijlociuhappy
Eu de obicei nu o fac
Uneori o fac in unele situati in care vad ca nu am iesire.
dar de cele mai multe ori ignor si trec pe langa
Ii las sa se scalamabaie sa se faca de raswinking

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intr-un fel, e simplu. Trebuie sa realizezi ca nu trebuie sa te rusinezi chiar din nimic si atunci nu vei mai rosi asa usor, sau, trebuie sa realizezi ca e bine uneori sa rosesti, asta inseamna ca nu iei parte la toate prostiile unora, ci ca mai sti ce inseamna puritatea copilariei, si ca, in acest caz, nu trebuie sa iti faci probleme de risul altora, caci rid de prostia lor.

| Prajituri a răspuns:

Buna.
Razi si tu cu ei laughing