| anonim_4396 a întrebat:

Waii deci de cand n am mai intrat pe siteul astaaaalaughing
no bun deci, eram cu o prietena pe video si a venit la mine si cum amandoua eram horny. uhhhh eram in bratele ei, ea mi-a luat barbia si..ne-am sarutat naiba, BA SI FAZA E CA MI A PLACUT. oricum noi mai faceam chesti din astea gen:eu ii scriam chesti mai mda..in franceza(DE CE NIMENI NU INTELEGE CA FRANCEZA E O LIMBA ASA DE ROMANTICA!)si ea in germana...deci ziceti **** ce sa fac ca numai la ea ma gandesc...:///
ps:sunt fata

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te de te culca, ca te oboseste atat fabulatie.

| raisukfarasuk a răspuns (pentru Violleta2022):

Ba frate, daca tu nu intelegi niste lucruri chiar nu e vina mea, k? rahatu asta de site este pentru un lucru, si daca te doare in cot sa raspunzi, nu mai o face.

| mihai69 a răspuns:

Rematch.

| timidu89 a răspuns:

Pai ca vrei sa va iubiți nebunește. Cu băieți ați mai fost?

| bogdanbucur a răspuns:

Deci tot ce am inteles e ca esti fata ca te-ai putut cu alta fata si ca ti-a placut. cu ce sfat te putem ajuta laughing

| DanyCbr a răspuns:

Hai ca da dacă e. Sa nu iasă altceva?