| Andreea171701 a întrebat:

Hei.
M-am sărutat cu o prietena,eram la mine acasa, vine des pe la mine..eram in pat si ne-am sărutat cu limba,sincer,chiar mi-a plăcut dar nu stiu ce sa fac,suntem fete amândouă, eu am 15 ani,ea 16, oare este o probabilitate sa fiu lesby?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai fost/esti atrasa si de baieti atunci mai degraba bi.

| Violleta2022 a răspuns:

Lesbianismul nu se declanseaza printr-un sarut, stai cuminte!

| mihai69 a răspuns:

Mai degrabă bisexuală.
Dacă v-a plăcut amândurora, continuați.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ideea e ca ai 15 ani esti probabil la faza in care experimentezi dar daca te simti atrasa de prietena ta si iti doresti o altfel de relatie cu ea e perfect normal. Daca si ea vrea nimic nu va impiedica sa fiti impreuna. In timp iti dai seama daca esti bi/lesby pe masura ce iti experimentezi sexualitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze sau nu s-a întâmplat!

Răspuns utilizator avertizat