| Patricia96 a întrebat:

Wow.O chestie nasoala sad
Nu-l pot uita nici dupa 4 ani sad Niciodata n-am fost impreuna,niciodata n-am stat la glume, ci doar:ce faci? ...atat sad...
Nu ingeleg cum e posibil asa ceva...Cum il vad, cum ma intristez ..cu toate ca am iubit, nu stiu de ce ma gandesc tot la acest baiat sad..Vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| GenesisXD a răspuns:

Buna draga mea, uneori si eu ma gandesc: daca unul din fostii sau cei cu care n-am fost dar mai tin la ei imi sunt iubirea vietii mele? Depinde ce relatie ai cu actualul iubit, dar daca tii la celalalt nu e ok, iti face si tie rau, si actualul, daca tine la tine, isi va da seama, poate mai greu, dar isi va da seama... Daca cel pe care nu-l uiti va aceepta, invita-l undv, lamuriti, incercati sa va cunoasteti, ai tupeu, altfel, vei suferi inca 3-4ani si te vei gandi mereu: oare ce s-ar fi intamplat daca il aveam, macar pentru ctv minute?
Deci, aduna-ti tot curajul, invita-l la un suc, ceai, cafea etc., zi-i ca intre prieteni si ca vreti sa vorbiti ceva important. De-acasa fa-ti cam un plan, adica sa stii cum sa incepi si incet-incet, ii zici ca inca mai tii la el si te gandesti de-atatia ani, sa-l lase la o parte pe iubitul tau, sunteti doar voi doi...Bafta.happy

| Patricia96 explică (pentru GenesisXD):

Inteleg sad...am incercat acum ceva timp.i-am trimis un mesaj, i-am spus cine sunt, dar cand a aflat...n-a mai zis nimic! Si..chiar ieri ne-am intalnit la un gratar in familie (el este nepotul iubitului lui varmea). offfsad..si,cand l-am vayut, aveam fluturasi in stomac si am uitat si de iubitul actual.Nici nu mai ma gandeam la el

3 răspunsuri:
| usernamex a răspuns:

Dasad. Eu nu il pot uita dupa 1 an. Si sunt in aceeasi situatia ca tine:-