| benid a întrebat:

A gasit cineva pe internet programul de invatare a limbi engleze numit ia engleza cu tine dar sa fie gratis si fara cont cu bani?

sau daca stiti un program foarte bun de invatare a limbii engleze?
Eu am programul www.VideoAidedInstruction.com - Step By Step - Learn English.
E bun?

6 răspunsuri:
| terra2009 a răspuns:

Www.terralinguas.com

great, poti incerca, e super si este pe gratis.

bafta

| terra2009 a răspuns:

Gratis, incearca

www.terralinguas.com

bafta

| JennyBerry a răspuns:

Www.francaisefacile.cim
toate limbile pe care le vrei.Pe saitul asta lucreza si profesoarele mele de limbi straine

| Liviu a răspuns:

Engleza nu se INVATA se furahappy
Adica eu sa o invat de la scoala? eu ma pot lauda ca de la scoala am plecat mai prost decat eram ( la faza cu engleza)
Pe cand. cat am jucat jocuri de mmorpg deja pot baga mana in foc ca stiu englezahappy chiar foarte bine dar in fine'
xD cum spuneam engleza nu se invata se fura
Si acu imi amintesc ce radea lumea de mine cand poceam cuvintele doamne...imi ziceau "noob go away" rolling on the floor)

| benid explică:

Da nici mie nu mi se pare ca invat engleza la scoala de aceea vreau sa compenzez

| benid explică:

Imi pare lau dar limbile terei nu merge