| AvalohAlyn a întrebat:

A incercat cineva sa invete limba engleza singur cu ajutorul unei carti cu cd engleza fara profesor sau orice carte pentru invatat engleza cu cd-uri audio? Sunt bune astfel de instrumente in lipsa unui profesor?

Răspuns Câştigător
| Ercjiaai a răspuns:

Da sunt chiar foarte folositoare. Mie mi-au fost de ajutor.

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E greu să porneşti de la 0, în special pe parte de gramatică.E bine să ai pe cineva care să îţi explice.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, dar nu la toti

| Eduard619 a răspuns:

Da sunt destul de bune eu cred ca nu de ajuns dar pentru nivel intermediar merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte folositoare, eu personal am ajuns la C1 in mare parte de pe net si concurs de engleza cu un coleg.Invata de unde apuci si tot ce apuci.

| Leventu2001 a răspuns:

Da