| aTi a întrebat:

A trecut limba romana dar urmeaza matematica. Ce parere aveti? Cum credeti ca vor fi subiectele? Sincer eu l-a romana nu am putut copia ca am camere de filmat in clasa...
Deci matematica cum credeti ca va fi?

Răspuns Câştigător
| Cayus a răspuns:

La mate va fi si mai securizat. ai grija.cat despre suicte vor fi penale vei lua sigr peste 8 - orciune ia peste 8 pentru ca subiectele sunt penale de cls 5-6. ceea ce trebuie sa stii tu bine teoremele din cls a 7 si a 8 referitoare la patrulatere convexe (si concave) triungiuri, cerc... si trigonometria din a 8.

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nici eu nu am putut copia...
ne-au luat telefoanele si nici sa ne miscam nu am putut.
la mate o sa fie si mai greu aici stiam dar la matematica nu stiu nimic
o sa fie greu sad

| Emma_5696 a răspuns:

Pf... mie la romana mi s-a parut usor. adica nu a fost chiar atat de greu...
sper ca si la mate sa fie usor
eu nu prea ma drescurc la subiectu' III ( paralepipedu' )
stiu. trebuie sa stii formulele...

Sper sa fie usor blushing

Succes la mate! si la romana!

| Kodokuna a răspuns:

La romana a fost simplu de tot.
La matematica presimt ca va fi f greu.

| Chérrrie a răspuns:

Pai.la romana a fost putin mai usor. Dar la mate v.a fi mai greu, mai ales la subiectul al III-lea...sa speram ca v.a fi bine si ca o sa trecem si peste etapa aceasta.succes tuturor pe miercuri, la matematica.happy

| Zapa12 a răspuns:

La romana nu a fost greu.
Matematica [asa cred eu] oricum e mai grea decat Romana asa ca o sa ne dea niste subiecte mai grele, dar nu exagerate, lucruri practice[mai ales la sub 3].

| AnnaDee a răspuns:

Ah, cu tot cu matematica! O sa fie super mega ultra terra giga zeta greu! Nu vreau sa il dau vreodata! Unde e creierul lui Einstein, Thales sau Pitagora cand ai nevoie de el?!

| Madaliinaaa a răspuns:

Buna! Am vazut si eu subiectele la romana.Au fost. usoare.Am vazut la sora mea.La matematica sper ca vor fi subiecte de nivelul celor de la romana. Daca si tu dai examen, bafta happy

| cornelia_2247 a răspuns:

Nu stiu din ce cauza, dar din cate am observat nu agreem matematica.Din puctul meu de vedere subiectele vor fi la un nivel mediu, precum au fost la limba si literatura romana. Va doresc bafta la toti si mare atentie!