| Atulescovici30 a întrebat:

Acum un an am abandonat facultatea. Eram anul I in al doilea semestru. Am achitat prima parte a taxei pe acel semestru si apoi nu m-am mai dus, nici macar nu am dat examenele. Acum vreau sa merg sa imi retrag dosarul, se va percepe o taxa pentru arhivare? Ma vor pune sa platesc si cealalta parte a taxei pe semestru, chiar daca nu am fost la examene? E vorba de facultatea de limbi si literaturi straine din Bucuresti.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nici o taxa de arhivare. In schimb va trebui sa platesti taxa de studii integral, respectiv si diferenta pe tot sem.II.