| Sephire a întrebat:

Adolph Hitler era ateu? Spuneti ce ganditi nu ce gasiti pe net ca sa primiti funda sigura pentru ca si eu am cautat si nu mai stiu ce sa cred. FUNDA

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Adolph Hitler nu stiu daca era sau nu ateu, dar nici de Dumnezeu nu il interesa. Un om care aduce "potopul" asupre intregului glob, care are inima sa omoare atatea femei gravide si, logic, si pruncii lor, nu se poate spune ca era crestin! Faptele sale il fac sa para ateu. Parerea mea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie Adolf.

| vangaelis a răspuns:

Hitler era mai mult deist decat ateu.

| vangaelis a răspuns:

Funda data prost. hitler nu s-a declarat niciodata ateu. nici in Mein Kampf nu spune asta.

| wawe a răspuns:

Ai citit Mein Kampf?