| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Nu inteleg absolut nimic la fizica. Cunt in clasa a VII-a dar nu stiu nimic, adavarul e ca nici nu mi-am batut capul cu fizica, stiing da domnul profesor e putin "nebun" si peste doua saptamani vom da lucrare. Cum sa recuperez din clasa a V-a? Dati-mi un site sau ceva sa inteleg mai bine.

1 răspuns:
| NutellaFinetti a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a saptea.Nici eu nu pricep nimic la fizica.Alea cu sensurile fi fortele concurente...etc.Eu am cea mai buna profa din scoala si tot nu pricep nimic.Ai noroc, peste 2 saptamani dai lucrare, eu azi dau lucrare.Dar am invatat foarte mult, aseara la ora 1 jumatate am terminat de invatat dar mama a zis ca daca iau 6 nu e nimic. Lectia asta e trecatoare, gen:O faci acum si gata, scapi.Concentreaza-te si incerca sa le faci tu.Asa am facut si eu si sunt sigura ca o asa fac ceva la testul asta nu iti trebuie nici un site.Succes :*