| AlWaYsSmYlE a întrebat:

Ajutor TPU. as vrea sa stiu si eu voi cam ce ati dat la examenele pentru intrarea la liceu la mate si romana cam ce subiecte mi-ar fi de mare ajutor pls fundita:*big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu anul acesta cum e, dar anul trecut s-au bazat ff mult din viata de zi cu zi, de ex la romana la partea a2a am avut un articol din ziar sau revista ceva iar la mate au fost probleme de matematica aplicatabig grin

1 răspuns:
| razzor23 a răspuns:

Pai cam nici unul nu mai stim ce subiecte au fost,conteaza ca s-au terminat happy,nu te stresa pentru ele, sunt foarte simple, garantez. sper ca am fost de folos